Adapter Podróżny Skross MUV USB

Nowy produkt

95,00 zł

Adapter Podróżny Skross MUV USB

Adapter podróżny, który pozwala na swobodne podłączanie urządzeń elektrycznych do gniazdek w 150 krajach, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Chinach, Australii oraz we wszystkich państwach Europy.

Urządzenie pozwala nie tylko na podłączenie za jego pomocą sprzętu wyposażonego w standardową europejską wtyczkę, ale także na podłączenie urządzeń wyposażonych we wtyczkę z wyżej wymienionych państw. Dzięki jego pośrednictwu sprzęt z różnymi rodzajami wtyczek będzie pasował do różnych gniazdek. Dodatkowo adapter może służyć jako podwójna ładowarka USB.

Trzy urządzenia w jednym

Podłączając np. laptopa za pośrednictwem oferowanego adaptera można jednocześnie ładować dwa akcesoria zasilane przez złącze USB. Dzięki temu bardzo poręcznemu urządzeniu nie będziesz już musiał zabierać ze sobą ładowarek do smartfona, tabletu czy aparatu - z powodzeniem zastąpisz je adapterem Skross MUV USB. Kompaktowe wymiary urządzenia pozwolą ograniczyć również przestrzeń konieczną na bagaż. Wysuwane bolce, których główną funkcją jest łatwe dostosowanie adaptera do różnych gniazdek pozwalają również na zmniejszenie przestrzeni zajmowanej przez urządzenie i jego łatwe umieszczenie w torbie podróżnej.

Adapter Skross MUV USB  przeznaczony jest do podłączania urządzeń dwubiegunowych czyli wyposażonych we wtyczki bez uziemienia. Oba złącza USB zapewniają napięcie
5 V i natężenie 2100 mA co pozwala na szybkie i jednocześnie bezpiecznie ładowanie różnych urządzeń.

Dane techniczne

napięcie wejściowe: 100 V - 250 V
zakres pracy: 100 V - 250 W / 250 V - 625 W
wbudowany bezpiecznik: T2,5 A
2 x wyjście USB: 5V / 2100 mA

9 innych produktów w tej samej kategorii: